Tirane

DETAJET/ Tragjedi në Tiranë, shkon në dy numri i viktimave pasi iu shemb skela gjatë punës​

Ka shkuar në dy numri i viktimave në Tiranë, të cilët ishin duke punuar në një pallat dhe iu shemb skela. Policia e Tiranës ka bërë me dije se viktimë kanë ...

Report TV - Trenat e rinj Tiranë-Durrës-Rinas me 222 pasagjerë, 112 të ulur

Trenat e rinj të pasagjerëve të linjës Tiranë-Durrës-Rinas do të jenë të modelit suburban Diesel Multiple Unit. Ata do të kenë një kapacitet prej 222 pasagjeresh, ...

Hapet në Tiranë Aqua Park, gjiganti i pishinave dhe lojërave ujore

Tashmë nuk është më e nevojshme të udhëtoni drejt Turqisë për të gjetur një kompleks turistik që ju ofron gjithçka. Sapo është hapur në Tiranë Aquapark, i cili ...

Tirana Today - Turistët në Tiranë: Shqipëria e pisët dhe njerëzit e trishtuar

Tirana Today - Turistët në Tiranë: Shqipëria e pisët dhe njerëzit e trishtuar.

Report TV - Merr flakë një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan

Merr flakë një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan.

Linje e re Tirane – Milano

Më 28 Nëntor do të nisin fluturimet Tiranë – Milano edhe përmes një tjetër kompanie Low Cost. Easy Jet ka njoftuar se udhëtimet për këtë destinacion do të nisin ...

Turistët e huaj në Tiranë, një ditë në kryeqytetin me të shkuar joshëse

Shkarkoni aplikacionin A2 CNN: https://www.a2cnn.com/app https://www.a2cnn.com https://www.facebook.com/A2CNN/ https://www.instagram.com/a2cnn/ ...

Report TV - Ylber ngjyrash në kryeqytet, mbahet në Tiranë parada e LGBT

Parada e krenarisë” (Pride Parade), një marshim simbol që zhvillohet paralelisht edhe në shtete të tjera, U zhvillua edhe nga komuniteti LGBTI në Shqipëri.

Hapet plotesisht aksi Tirane-Elbasan

"Pas hapjes së njërit krah nga Kryqëzimi i Ibës e deri tek hyrja e tunelit të Krrabës, rruga Tiranë-Elbasan është bërë e kalueshme në të dy korsitë e saj, pa asnjë ...

Transformohet tërësisht hyrja nga Kombinati në Tiranë - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/VizionPlusTv https://twitter.com/VizionPlusTV Drejtuesit e automjeteve që hyjnë ...

RTV Ora - Transformohet tërësisht hyrja nga Kombinati në Tiranë

rtvora Drejtuesit e automjeteve që hyjnë në Tiranë nga Kombinati do të udhëtojnë në rrugë me infrastrukturë dhe sinjalistikë. Pas rehabilitimit të hyrjeve nga ...

Shihni si i vjedh dyqanet me armë ky i ri në Tiranë

Finalizohet operacioni policor i koduar 'Maskimi” i realizuar me metoda proaktive. Vidhte me armë markete dhe pika rimbushje telefonike, vihet në pranga ...

Episodi i plotë: Soirée, “Të huajt në Tiranë”, 15 Maj 2019

Moderatore dhe Autore: Jonida Shehu Autore: Alda Bida Të ftuar: Anna Laska, Oksana Genkina, Zhydrune Sala, Edyta Qiqi (Piwowar), Giorgio Qiqi, Violeta ...

Aksident i tmerrshëm në Tiranë! Makina ndahet më dysh, kamioni kthehet përmbys

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek mbikalimi i Kamzës në Tiranë. Të paktën katër makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Në një video të raportuar nga ...

Memoriali i turqve në Tiranë, përplas Kosovën dhe Turqinë - 16.08.2019 - Klan Kosova

Tragjedi në Tiranë, bie skela nga pallati, vdesin dy punëtorë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Tiranë, ku skela e një pallati në rikonstruksion është shembur, për pasojë ka humbur jetën një ...

RTV Ora - Rrugorja aksion kundër parkimeve të gabuara në Tiranë, gjoba 1350 mjeteve

rtvora Makina luksoze mbi trotuar, qëndrim mbi viza të bardha dhe bllokim korsish të dedikuara janë disa nga shkeljet e konstatuar nga policia rrugore, për të ...

RTV Ora - Tirane, arrestohet hajduti me kapele i rrugës së Durrësit

rtvora Një 27 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e marketeve dhe pikave të rimbushjes telefonike. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentet kur i ...

Albanian Road Trip - Sezoni 2 / Tiranë

WEBSITE: http://digitalb.al/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/Digitalb INSTAGRAM: https://www.instagram.com/digitalb_official TWITTER: ...

30 qershori/ Speciale 11 - Ngjela: Ekspertët e SHBA – BE zbarkojnë në Tiranë, SPAK punë ditësh

Avokati Spartak Ngjela deklaroi në studion e News24 se ndërkombëtarët do të bëjnë shumë shpejt Reformën në Drejtësi, duke shtuar se do të goditen të gjithë ...

Lotë burrash, nënash e fëmijësh te Rruga Petro - Nini në Tiranë, përmbarim kërkon tu prishë banesën

Një situatë e tensionuar është krijuar ditën e sotme te Pretro Nini Luarasi, ku dy familje luftojnë me policinë për të mbrojtur banesën e tyre nga “duart” e IMT-së.

Komandot ushtarake marrin nen mbrojtje ambasadat ne Tirane | ABC News Albania

Të gjitha ambasadat janë marrë nën mbrojtje nga ushtria shqiptare. Forcat komando janë vendosur në çdo seli diplomatike dhe do t'i ruajnë ato gjatë kësaj ...

Vuçiç në Tiranë mes simbolesh - Top Channel Albania - News - Lajme

Një vizitë si ajo e Aleksandër Vuçiç në Tiranë, nuk mund të zhvillohej pa kaluar në lupën e detajeve, që veçanërisht në një marrëdhënie si ajo shqiptaro – serbe, ...

Ora News - Prostitucioni në Tiranë, banorët mbyllin hyrjet e pallatit me dyer

oranews #prostitucioni #tirane Prostitucioni vijon të jetë një problem shqetësues në Tiranë. Nga një vëzhgim i Ora News konstatohet se në orët e mesnatës, ...

Shano: Memoriali turk në Tiranë? Si një piramidë kufitare, shenjë vasaliteti

Shkarkoni aplikacionin A2 CNN: https://www.a2cnn.com/app https://www.a2cnn.com https://www.facebook.com/A2CNN/ https://www.instagram.com/a2cnn/ ...

Tiranë/ Policia ndalon një të ri, dyshohet se shiste lëndë narkotike

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...

RTV Ora - Tiranë: Dy të arrestuar për vdekjen e 2 punëtorëve, në kërkim administratori

rtvora Dy drejtuesit teknikë të punimeve u arrestuan ndërsa është shpallur në kërkim administratori i skela "Syla", një ditë pas tragjedisë së ndodhur në rrugën ...