Shteterore

7pa5 - Matura shtetërore - 2 Korrik 2019 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/7_pa_5 ...

Raundi i parë/ Matura shtetërore 2019

Tarifa që duhet të paguhet për aplikim është 2000 lekë të reja. FATURA shkarkohet tek U-Albania dhe pagesa bëhet tek posta. Na ndiqni ne rrjetet tona sociale: ...

Portokalli, 3 Nentor 2013 - Street fighter (Police bashkiake VS police shteterore)

Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te beje aspak ...

RTV Ora - Ceka: Grabitja në Rinas, përgjegjësi edhe shtetërore

rtvora #arena Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/6GyIbX1sA14 Ish-ambasadori Neritan Ceka i ftuar në emisionin "Arena" nga Dritan Hila në RTV ...

Apartamenti 2XL - Administrata shteterore

Join "Apartamenti 2XL" on line: Web: http://www.tring.tv/2xlYoutube: http://www.youtube.com/show/apartamenti2xl Facebook: ...

Rritet numri ngelesve ne maturen shteterore

"Rritet numri i maturantëve ngelës në sistemin parauniversitar. Sipas të dhënave të publikuara nga Qendra e Shërbimeve Arsimore, numri më i lartë të ...

Matura Shtetërore, nxënësit: Testi, i vështirë; Opozita: Teza doli

Të lodhur, konfuzë, por mes tyre dhe të sigurtë për mënyrën si shkoi provimi i dytë i maturës. https://www.a2cnn.com https://www.facebook.com/A2CNN/ ...

Këshilla për provimin e Matematikes, Matura Shtetërore. UNIVERSITETI.INFO

Këtu do të publikojmë video që do të ndihmojnë shumë Maturantët gjatë procesit të Aplikimit për Maturën Shtetërore. Për të shikuar videon e rradhës mos ...

STUDIO E HAPUR - MATURA SHTETËRORE 10.06.2019

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic STUDIO E HAPUR - MATURA SHTETËRORE 10.06.2019 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb ...

Ndryshon Matura Shtetërore 2019, Rezana Vrapi: Testet do të jenë logjike, jo riprodhime

Na ndiqni në rrjetet tona sociale: Instagram - http://instagram.com/matura.shteterore Facebook - http://facebook.com/maturashteterore2019 Website ...

Matura Shtetërore 2019/ Për herë të parë provimi i maturës do korrigjohet nëpërmjet teknologjisë

Na ndiqni në rrjetet tona sociale: Instagram - http://instagram.com/matura.shteterore Facebook - http://facebook.com/maturashteterore2019 Website ...

Nis Matura Shtetërore - Top Channel Albania - News - Lajme

Në të gjitha shkollat e mesme të Republikës së Shqipërisë kanë filluar konsultimet për Maturën Shtetërore që zhvillohen nga muaji shkurt deri në maj. Në stenda ...

Matura shtetërore, korrigjimi do të jetë elektronik - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Ndërkohë që maturantët kanë filluar përgatitjet për provimet e lirimit, ...

Konfindustria: Te ndalohen transaksionet shteterore me kompanite “guacke” | ABC News Albania

Duke marrë shkas nga skandali i fundit i kompanisë fituese të 30 milionë eurove nga dy tendera, Konfindustria i kërkon vendimarrjes politike dhe ekzekutivit të ...

7pa5 - Matura shtetërore - 9 Prill 2019 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/7_pa_5 ...

KAVAJE, MATURA SHTETERORE

400 MATURANTE NGA KAVAJA ULEN NE PROVIMIN E GJUHES SE HUAJ, NE TE GJITHE VENDIN NUMRI I TYRE ARRIN NE 36 MIJE.

RTV Ora - Matura Shtetërore, asnjë ekselent në Gjuhën Shqipe

rtvora Në provimin e gjuhës shqipe dhe letërsisë asnjë maturant nuk ka mundur të marrë 60 pikët maksimale. Rezultatit të lartë iu afrua vetëm një maturant i ...

Matura shtetërore 2019/ Kurrikula e re imponon ndryshime në hartimin e testimit

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more ...

PD: Ne Diber provohet dhuna shteterore | ABC News Albania

Partia Demokratike ka reaguar pas ngjarjeve që kanë ndodhur në KZAZnr 19 në Dibër. Nëpërmjet nënkryetari të kësaj partie, Edi Paloka akuzojnë se është ...

Fund lëmshit të pronave, krijohet Agjencia Shtetërore e Kadastrës - Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Qeveria ka bërë gati dy projektligje të cilat parashikohet t'i japin ...

Stop - Skandali, si u falsifikua vendimi per pronen shteterore te Spitali i Traumes! (25 prill 2019)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” në Tv Klan ...

Përfundon matura shtetërore, nxënësit japin edhe provimin me zgjedhje - Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Kjo ka qenë zilja e fundit për gjimnazistet të cilët sot përfunduan edhe ...

Kompani shteterore per rruget me pagese

Qeveria është duke punuar me Bankën Botërore për krijimin e një ndërmarrje shtetërore që do të bëjë menaxhimin e rrugëve të cilat do të jenë me pagesë.

Artan Hoxha: Po plasi lufta, të parat sulmohen rezidencat shtetërore, mos e kërkoni '97-ën

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në emisionin Repolitix deklaroi se situata e sotme nuk ka lidhje me '97-ën pasi atëherë qytetarëve iu prek xhepi ndësa sot janë ...