Lihet

Andreea Lihet - Mulți feciori dac ar putea

Andreea Lihet - Mulți feciori dac-ar putea 2019 din repertoriul Oanei Tomoiaga. Prof coord. Marius Iusco: 0745053938 Scoala de Arta Gh. Chivu Sighetul ...

Lihet Liviu - Colaj instrumental

Lihet Liviu - Colaj instrumental profesor coordonator Vasile Cordea contact: 0755 155 010.

AIDA LIHET - Tu mandrule de demult - LIVE - HORA TV -

Spectacol filmat de HORA TV -Spectacol folcloric " Fiii Satului Strâmtura" - Stramtura, jud. Maramures -Aida Lihet -Stefan Petreus - Vioara -Andrei Petreus ...

Aida Lihet Invartite Maramures

Interpret - Aida Lihet Email : lihet_aida@yahoo.com Facebook - https://www.facebook.com/aida.lihet Realizator video - Studio Mit ( Lihet Dumitru )

Liviu Lihet - Joc de învârtit

Liviu Lihet - Joc de învârtit Clubul Copiilor Sighetu Marmatiei, prof. Vasile Cordea.

AIDA LIHET - Colaj Maramures - LIVE - HORA TV -

Spectacol filmat de HORA TV -Spectacol folcloric " Fiii Satului Strâmtura" - Stramtura, jud. Maramures -Aida Lihet -Stefan Petreus - Vioara -Andrei Petreus ...

Kokëdhima lihet në burg: Xhamin e theva për t’u mbajtur, jo për t’i dëmtuar

Shkarkoni aplikacionin A2: https://www.a2news.com/app https://www.a2news.com https://www.facebook.com/A2CNN/ https://www.instagram.com/a2cnn/ ...

Lihet ne burg Sadetin Erkoçeviq

Sadetin Erkoçeviq i arrestuar tre ditë më parë në Tiranë me dyshimin se do të kryente një vrasje me paramendim në zonën e Liqenit Artificial. 28-vjeçari, i ...

Angelica Lihet Multumesc la maicuta

Angelica Lihet Multumesc la maicuta.

AIDA LIHET si FORMATIA "SALAJENII" - LIVE - Colaj Hori de Maramures

OMS Videography Vioara :Titus Campean Saxofon: Calin Hadade Clapa: Alin Tanta.

“Droga mund të lihet”; Me duart që i dridhen, Luisi rrëfen historinë e tij

Të rinjtë e Tiranës i has edhe brenda këtyre mureve të harruara, duke vrarë edhe të fundit energji me shiringa helmuese. Prej kohësh kjo godinë shërben si ...

Dhuna mbi turistët spanjollë, lihet në burg pronari i lokalit

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg pronarin e lokalit në Porto Palermo Mihal Kokëdhima. Ndonëse Kokëdhima nuk pranoi akuzat dhe avokatët kërkuan një masë ...

Aida Lihet Baute morosenesti

Interpret- Aida Lihet email- lihet_aida@yahoo.com Facebook-https://www.facebook.com/aida.lihet Realizator Video -Lihet Dumitru.

Ora News - Asnjë nga familjarët në seancë, lihet në burg autori i masakrës në Mat

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gjykata e Matit caktoi masën e sigurisë "arrest me burg" për 51-vjeçarin Kujtim Koxha, autorin e asaj që është ...

Lihet i lire perdhunuesi i se mitures

Një 50-vjeçar është lënë i lirë edhe pas akuzave për përdhunimin e mbesës së gruas së tij. Rasti u denoncua nga 15-vjeçarja në emisionin investigativ “Stop”, ...

RTV Ora - Lihet në burg protestuesi Marash Qerimi

rtvora Gjykata e Tiranës la në masën e sigurisë "Arrest në burg" për protestuesin Marash Qerimi. Ai u arrestua dy ditë më parë nga Policia. Sipas prokurorisë ...

Report TV - Do kryente vrasja në Tiranë, lihet në burg Satedin Erkoçeviq, i dënuar me 20 vite burg

TIRANË- Gjykata e Shkallës së Parë ka vendosur burg për shkodranin, Satedin Erkoçeviq, i cili u arrestua dy ditë më parë pasi po qarkullonte në Tiranë me ...

Ora News - Lihet në burg autori i të shtënave me armë në diskon "Havana"

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Gjykata e Vlorës ka lënë në "arrest me burg" Emiljano Ninën, autorin e të shtënave me armë në diskon ...

Report TV - Lihet në burg tropojani që qëlloi me bomba molotov ndaj institucioneve dhe policisë

Arrest me burg vendosi Gjykata e Tiranës për Marash Qerimin, 40-vjeçarin nga Tropoja, i cili u arrestua pasi në protestën e opozitës joparlamentare më 11 maj, ...

Lihet në burg Ymeraj, ja sa para fitoi hackeri që pritet të ekstradohet në SHBA

Gjykata e Fierit ka dhënë masën “arrest me burg” për 25-vjeçarin Aldo Ymeraj, i cili akuzohet për krime kibernetike të kryer në dëm të shtetasve amerikanë në ...